Syrop do wody Paloma o smaku truskawkowym – Opinia

Sok do wodySyrop firmy Gardens Paloma o smaku truskawkowym to produkt warty dokładniejszego przybliżenia. Na etykiecie znajduje się informacja że można rozrabiać go w skali 1 na 10. Czyli zawartość butelki 500 ml można w teorii rozrobić w 5 litrach wody.

Fakty jednak są takie, że nawet 1 do 6 nie zapewnia dobrego smaku napojowi. Syrop jest bardzo rzadki a dodatkowo skład truskawek to zaledwie 0,1% – nie jesteśmy więc pewni czy aby można go etycznie nazwać truskawkowym.

Ogólny skład Palomy truskawkowej to: syrop glukozowo – fruktozowy (szczególny składnik przyczyniający się do nadwagi wraz z cukrem), cukier, woda, sok aroniowy z zagęszczonego soku aroniowego, sok truskawkowy z zagęszczonego soku truskawkowego 0,1%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwnik E150d oraz substancja wzbogacająca witaminą C.

Skład tego produktu jak widać nie jest za ciekawy. Raczej u nikogo naszym zdaniem nie będzie on budził zachwytu ani pożądania spożycia tej mieszanki. Naszym zdaniem lepiej omijać ten produkt i wybierać coś znacznie zdrowszego a szczególnie lepszego. Paloma truskawkowa jest niewydajna a jej sam smak jest bardzo niskiej jakości.

Produkt ten można nabyć w popularnych marketach Biedronka za dość wygórowaną cenę względem tak niskiej jakości wykonania (mimo że jego cena i tak jest mniejsza niż wiodących marek konkurencyjnych).

Podsumowując – produkt do rozrabiania napojów Paloma o smaku truskawkowym naszym zdaniem nie zdaje egzaminu aby warto było go kupić. Zapraszamy do przeczytania kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.