Szczoteczka do zębów Aquafresh white and shine – Opinia

szczotki zębówAquafresh white and shine jest to szczoteczka do mycia zębów profesjonalna wraz z zastosowaniem technologi wspomagających dokładne mycie zębów.

Szczoteczka posiada ruchomą główkę w przegubie oraz ruchomą końcówkę w 1/3 długości włosia – aby docisk nie uszkadzał dziąseł podczas mycia.

Posiada ona w sobie włókna silikonowe mające ułatwiać polerowanie zębów i ściągające z nich przebarwienia. Włoski w szczoteczce mają różną długość co ułatwia dotarcie im do nierówności w zębach a tym samym włosie lepiej czyści zęby.

Uchwyt szczoteczki Aquafresh white and shine posiada gumowania zapewniające lepszy chwyt podczas mycia zębów. Profil korpusu jest z wygięciami zapewniającymi lepsze ułożenie w dłoni i dostęp do zakamarków jamy ustnej.

Na odwrotnej stronie od włosia znajduje się tarka sylikonowa do czyszczenia wnętrza jamy ustnej i języka. Całość jest wykonana dobrze, brakuje w niej znacznie wydłużonych włosków, które by działały dodatkowo na podobnej zasadzie co nitka dentystyczna.

Szczotka nie należy do tanich, ale ma znacznie lepsze działanie od typowych tradycyjnych składających się z równych włosków bez żadnych dodatków. Standardowo możną ją nabyć w różnej twardości czyli miękka (soft), średnia (medium) i twarda (hard). Szczoteczka waha się w różnych cenach w zależności od miejsca sprzedaży – jednakże jest jedną z droższych.

Warto dodać, że jest wiele innych szczoteczek do zębów wykonanych w podobny sposób, ich ceny są jednak podobne. Szczoteczka Aquafresh white and shine sprawia pozytywne wrażenie podczas używania. Zapraszamy do przeczytania kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.