Teledysk Katy Perry – Birthday

Urodziny katy PerryTeledysk o nazwie Birthday jaki wykonała słynna piosenkarka muzyki pop Katy Perry to ciekawe widowisko. Opowiada on dokładnie historię pewnej fikcyjnej osoby – można powiedzieć od starości ku młodości. Teledysk ten jest jednym z ciekawszych wykonań muzycznych i filmowych.

Pokazany jest dość zaskakujący tryb akcji w teledysku Katy Perry Birthday czyli po polsku po prostu “urodziny”. Tego raczej nie zobaczycie w typowych teledyskach innych celebrytek – tutaj jest ciekawa wizja i dość wzruszająca historia jaką zdecydowanie warto poznać i się w nią wczuć.

Piosenkarka ta ma dość duży repertuar muzyki popularnej o szeroko zakrojonych teledyskach pod względem wizualnym.

Katy Perry to także dość mocno rozpoznawana postać w swoim gatunku muzycznym. Na pewno teledysk o nazwie Birthday czyli “urodziny” jest jednym z ciekawych tak samo jak i brzmienie jego muzyki.

W materiale filmowych wiele powtarza się wątek semicki z jarmułkami co może budzić skojarzenia co do jej pochodzenia. Jednakże całość wykonania oraz montaż jest na wysokim poziomie – teledyski to nie tylko podkład pod muzykę, to często też jakieś opowiadanie historii, jaka bywa z reguły zaskakująca względem słów piosenki w jakiej występuje.

Całość została wykonana w roku 2013 a wydana 21 kwietnia 2014 roku do oficjalnego osłuchiwania i oczywiście sprzedaży. Faktyczna długość to około 3:35 minut jako sama muzyka bez podkładu – natomiast w oficjalnym teledysku sięgać może nawet 8 minut z dostawkami materiałów dodatkowych.

Istnieją także liczne kowery tej melodii czyli po prostu przeróbki.

Nie pozostaje nic innego jak się zapoznać z teledyskiem i samemu ocenić jak się on podoba. Zamieszczamy obie wersje, zarówno rozszerzoną o film jak i sam teledysk z typowym utworem muzycznym bez rozciągania. Zapraszamy do przesłuchania oraz pozostałych tematów w serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *