Telefon komórkowy Nokia 3310 – Opinia

Nokia telefonTelefon komórkowy – Nokia 3310 czyli prosty telefon o dość dużej tradycji. Model tego telefonu przeszedł dawno temu swoją premierę, mimo wszystko jest on nadal rozpoznawalnym telefonem i wiele osób poszukuje tego modelu.

Telefon nokia 3310 posiada kilka cech przez co całkiem sporo osób wybiera go jako swoje komórki. Jest to szczególnie odporny telefon na uszkodzenia – trudno go uszkodzić podczas upadków czy wstrząsów. Telefon ma także swoją wagę, chodzi o to, że jest wyczuwalny o większej masie niż nowoczesne telefony.

W telefonie Nokia 3310 nie ma praktycznie żadnych dodatków, telefon służy do dzwonienia i innych połączeń bez żadnych udziwnień. Nawigacja w opcjach telefonu jest bardzo prosta. Telefon ma dzwonki w postaci midi. Wyświetlacz czarno biały. Bateria telefonu jeśli jest nowa trzyma dość długo – około 5 dni.

Nokia o modelu 3310 posiada typowy organizer czyli kalkulator, kalendarz, budzik, stoper, timer itp. Wszystko to w mało atrakcyjnej szacie graficznej. Należy pamiętać że jest to telefon mający już wiele lat. Telefon posiada liczne rodzaje obudów które można dopasować do upodobań. Jest to bardzo prosty telefon i od niego należy wymagać tylko sprawnego działa w połączeniach jak i odporności na uszkodzenia – co jest jego największą zaletą.

Model ten można polecić osobą starszym które nie potrzebują żadnych dodatków w telefonie a tylko korzystają z możliwości dzwonienia lub wysyłania sms-ów. Ogólnie nie robi on na nas wrażenia w porównaniu z nowymi modelami telefonów komórkowych.

Mimo wszystko warto go polecić jeśli ktoś potrzebuje odpornego telefonu tylko do dzwonienia o głośnym sygnale dzwonka – głośnik jest bardzo konkretny. Jego wygląd jak napisaliśmy na początku tak samo jak działanie jest bardzo prosty. Zapraszamy do pozostałych tematów z testami i opiniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *