Telefon komórkowy Nokia 3410 – Opinia

Nokia TelefonTelefon komórkowy – Nokia 3410. To kolejny model kultowego telefonu Nokia o prostej i bardzo odpornej obudowie na uszkodzenia. Telefon ten jest bardzo podobny do modelu nokia 3310 – zmiana polega tylko na obudowie, i rozkładzie klawiszy – funkcje są prawie takie same.

Telefon jak wspomnieliśmy jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wstrząsy. Obudowy telefonu są wymienialne i zbudowane z tworzywa. Warto wspomnieć że samą obudowę noki 3410 zdejmuje się ciężko – mogą być z tym problemy.

Telefon nie posiada w sobie żadnych udogodnień wynikających z funkcji, to model który miał premierę spory czas temu. Mimo wszystko jest on nadal często wybierany przez jego niezawodność, telefon jest bardzo prosty w obsłudze i trwały.

Funkcje wewnętrzne to prosty organizer z kalendarzem, kalkulatorem, budzikiem, notatkami i typowymi funkcjami. Telefon ma także sygnały wstrząsowe tak zwany wibrator. Dzwonki to midi, wyświetlacza czarno biały.

Telefon komórkowy – Nokia 3410 jest trwała konstrukcją o średniej żywotności baterii. Telefon jest dość ciężki i o dość sporych rozmiarach. Konstrukcja prosta i funkcjonalna. Telefon można polecić dla osób które tylko potrzebują aparatu do dzwonienia i sms-owania.

Ogólnie telefon Nokia 3410 robi dobre wrażenie mimo że to dość stary model. Zapraszamy do pozostałych tematów, testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.