Telefon komórkowy SIEMENS C65 – Opinia

Siemens C65 TelefonTelefon komórkowy – SIEMENS C65. Jest to typowy telefon o prostym funkcjonalnym wyglądzie oraz małej złożoności opcji wewnętrznych.

Telefon wykonany z tworzywa na obudowie o różnych wyglądach, szare, niebieskie lub inne kolory obudowy dostosowane do potrzeb.

Siemens c65 posiada w sobie aparat fotograficzny który wykonuje dość słabe zdjęcia (0,2 Megapixeli). Wyświetlacz telefonu o wymiarach 130×130 pix. Telefon ma dość długo żywotną baterię.

Pamięć wewnętrzna 10 MB nie robi większego wrażenia. W obecnych czasach brak złącza kart pamięci może być dużą wadą telefonu. Jeżeli telefon ma służyć tylko do wykonywania rozmów i innych połączeń sprawuje się świetnie. Dzwonki obsługiwane to polifonia oraz wav.

Dyktafon telefonu jest słabej jakości. Dużą zaletą jest posiadanie przez niego podczerwieni (Irda). Telefon jest obsługiwany przez usb – jego bardo wielka zaleta to fakt że można edytować wszystkie pliki telefonu także te systemowe. Specjalne programy do listowania katalogów telefonu na komputerze pokazują wszystko bez ukrytych sektorów.

Telefon komórkowy SIEMENS C65 posiada wszystkie opcje standardowego organizera, kalkulator, kalendarz, budzik, dyktafon, stoper i inne. Telefon jest bardzo prosty w obsłudze, jego kolejną zaletą jest fakt, że można w nim edytować wszystko wraz z zmianą motywów, dźwięków, wyglądu, tapet itp. W telefonie działają gry java.

Nie jest to nowy model telefonu ale sprawia miłe wrażenie, ogólnie sam telefon jest funkcjonalny i spełnia swoje przeznaczenie. Jest to tani model który warto wybrać szczególnie dla osoby młodszej, jak zaginie nie będzie tragedii a ilość opcji jest wystarczająca.

Polecamy ten model szczególnie dla osób które używają telefon tylko do dzwonienia i nie potrzebują licznych dodatków. Zapraszamy do pozostałych tematów, testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.