Telefon MyPhone Hammer 3 plus – Opinia i Test

Telefon hammer 3+Telefon MyPhone Hammer 3 plus – to model, jaki miał swoją premierę w drugiej połowie 2017 roku. Telefony linii Hammer są przeznaczone szczególnie dla osób potrzebujących mocnych i odpornych rozwiązań na nieprzychylone warunki otoczenia – gdzie inne urządzenia mogły by się szybko uszkodzić.

Kolorowy wyświetlacz telefonu TFT TN posiada 2,4 cala oraz rozdzielczość 320×240 pikseli. Pozwala on dobrze widzieć, to co znajduje się na ekranie. Wyświetlacz posiada 167 PPI czyli ilości zagęszczenia pikseli na każdy cal.

Nawet w słońcu menu na ekranie jest bardziej czytelne niż w typowych smartfonach, gdyż nie ma tak dużego efektu odbicia. Rama w około matrycy posiada dodatkowe wzmocnienia, aby lepiej zabezpieczyć przed uszkodzeniem ten ważny element.

MyPhone Hammer 3 Plus charakteryzuje się wodoodpornością i pełną ochroną przed pyłem – zgodnie z normą IP68, a to dzięki specjalnej obudowie i rozwiązaniom technologicznym. Urządzenie jest także odporne na wstrząsy i upadki – pomyślnie przeszło testy z 1,5 m wysokości.

Obudowa jest więc bardzo wytrzymała oraz dodatkowo wzmacniana uszczelkami gumowymi na wtykach a także dociskaną na śruby klapą uszczelniającą przy wejściu do baterii i slotów karty pamięci oraz SIM.

Bateria w telefonie ma pojemność 2000 mAh – w stanie czuwania powinna wystarczyć na około 10 dni (240 godzin) bez konieczności doładowywania. Telefon ma niskie pobory energii, przez co czas pracy jest większy.

Dual Sim czyli możliwość posiadania dwóch kart SIM, to także jedna z funkcji telefonu Hammer 3+ – karty mogą być obsługiwane jednocześnie lub z ustaleniem dominującej. Dzięki możliwości posiada dwóch kart jednocześnie można oddzielić numer prywatny od służbowego lub skorzystać z dodatkowych kart internetowych.

W telefonie znajdziemy także takie narzędzia jak: Radio FM, odtwarzacz audio, kalendarz, budzik, notatnik, kalkulator czy przelicznik walut a także Bluetooth 2.0 (pozwoli na korzystanie ze sprzętów bezprzewodowych) oraz silną latarkę diodową. Dyktafon w telefonie jest bardzo czuły i nagrywa dźwięk wyraźnie i głośno.

Internet w telefonie działa na bazie analogowej, podobnej z dawniejszych przeglądarek – jest to nawigacja i obsługa bardzo prosta i intuicyjna – kursor jest sterowany za pomocą dżojstika (klawiszy gwiazdki). Internet działa bardzo dobrze.

Jakość połączeń telefonicznych jest bardzo dobra. Zdecydowanie wyraźnie słychać rozmówców, nawet bez zestawu słuchawkowego, głos jest mocny i czysty.

Aparat fotograficzny w telefonie typu VGA posiada 2 Mpx (2 miliony pikseli) oraz wbudowaną lampę błyskową. Fotki mogą mieć rozmiar 1600 na 1200 pikseli. Jest to podstawowy aparat fotograficzny – jego umiejscowienie jest z tyłu telefonu.

Urządzenie pracuje w standardach GSM 850/900/1800/1900 MHZ a także jest pełna obsługa sieci 2 i 3 G oraz sieci Wi-FI.

Model ten jest dostępny w klasycznej czarnej wersji kolorystycznej – dzięki temu pasuje do praktycznie wszystkiego.

Karty pamięci mogą być obsługiwane do 32 GB pojemności typu microSD – 1 gniazdo karty. Pozwoli to przechowywać wiele danych takich jak muzyka, zdjęcia czy inne własne pliki.

Wymiary telefonu to 133,5 mm długości na 58 mm szerokości oraz 18 mm grubości. Waga to około 156 gram wraz z baterią akumulatorową.

Procesor telefonu to MediaTek MT6276 z jednym rdzeniem. Łącza urządzenia to wejście słuchawkowe oraz micro USB.

W zestawie MyPhone Hammer 3 plus znajdziemy:

  • Telefon MyPhone Hammer 3 plus
  • Ładowarkę sieciową na USB
  • Kabel UBS z micro USB – do ładowarki i łącza z komputerem
  • Kluczyk do otwierania śrub tylnej klapki telefonu
  • Instrukcję obsługi
  • Kartę gwarancyjną
  • Oryginalne opakowanie telefonu

Gwarancja całego urządzenia wynosi 24 miesiące.

MyPhone Hammer 3 plus, to bez wątpienia urządzenie jakim warto się zainteresować – szczególnie gdy potrzebuje się wytrzymałego telefonu. Sprawdzi się on bardzo dobrze w każdym otoczeniu, gdzie inne typowe telefony mogły by się uszkodzić od różnych czynników zewnętrznych.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla sportowców ekstremalnych jak i pracowników, gdzie występują trudne warunki pogodowe oraz fizyczne dla urządzeń elektronicznych.

Telefon ten jest klasycznym i trwałym rozwiązaniem, jakie w rzeczywistości bardzo trudno uszkodzić a dzięki dodatkowym wzmocnieniom staje się dobrym narzędziem dla wszystkich oczekujących mocnych rozwiązań.

Z naszej strony zdecydowanie możemy go określić jako bardzo wytrzymały a tym samym wartościowy w trudnych warunkach – do tego jest zdecydowanie warty polecenia. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii w serwisie.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: