Wałek do czyszczenia ubrań

Wałek do ubrańBardzo często się zdarza że nasze ciuchy pomimo tego że są czyste i po praniu są oblepione jakimiś paprochami.

Najczęściej są to nitki, łupież, kurz, pozostałości po chusteczkach papierowych które oblepiają ciuch w praniu itd.

Pomocna nam w wyczyszczeniu wszystkich ubrań będzie specjalna rolka który działa na zasadzie zbieraczki. Rolka do czyszczenia ubrań ma w sobie lepką powierzchnię która jednakże nie zostawia śladów na naszych ubraniach podczas czyszczenia.

Wałek ten zbiera wszystko to co jest przyklejone do naszych ciuchów na samego siebie. Dzięki zastosowaniu mocnego klejenia, które się nigdy nie wyczerpuje jest to niezastąpiony przyrząd w każdym domu.

Czyszczenie dowolnie oblepionego ubrania sprowadza się do jednego przejechania rolką ubrania, która wszystko zbierze na siebie. Wałki te myje się po użyciu w ciepłej wodzie oczyszczając ich powierzchnię z zebranego brudu.

Cena takiego wałka nie jest wysoka – rolka ta wystarcza nawet na kilka lat ciągłego używania, więc na pewno warto się w nią zaopatrzyć. Można je kupić w Internecie lub dowolnych sklepach z rzeczami do domów.

W sklepach są dwa rodzaje rolek do czyszczenia ubrań – zarówno większe stałe oraz małe składane czyli tak zwane podróżne. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

2 komentarze

  1. Kamila43 pisze:

    Te duże wałki są najlepsze, natomiast te jakie mają plastry i są takie na taśmie są znowuż najgorsze bo to jednorazówki. Dobrze jak jest taki sylikonowy co zawsze do niego przywiera wszystko. Wtedy jest praktycznie niezniszczalny.

  2. Robert M pisze:

    Mam takie coś w domu, sprawdza się nawet całkiem dobrze. Co ciekawe już od wielu lat wszystko do niego przywiera, jest taki sylikonowy. Lepszy faktycznie niż te z papierem co są jednorazowe jak wspomniał poprzednik. Nie wiem jak zrobili ten, że od lat działa tak samo bez problemu. Można też używać szczotki do ubrań jaka działa też bardzo dobrze, z miękkim i krótkim włosiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: