Warszawskie komisy samochodowe. Jakie auta kupujemy najczęściej?

Komis WarszawaZakup auta z drugiej ręki może być dobrym rozwiązaniem – zwłaszcza jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze lub szukają danego modelu w starszej wersji. W porównaniu z nowym samochodem, używany nie tylko jest dużo tańszy, ale też będzie wolniej tracił na wartości.

Wiele aut z rynku wtórnego nadal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, co przekłada się na bezpieczną, wieloletnią eksploatację. Które używane modele cieszą się wśród klientów polskich komisów największą popularnością? Sprawdzamy.

Volkswagen Golf

To jeden z najpopularniejszych modeli na polskich drogach. Jest niezawodny, tani w utrzymaniu i uniwersalny – nic więc dziwnego, że od lat cieszy się dużą zaufaniem kierowców. Nowsze generacje oferują szereg funkcji poprawiających bezpieczeństwo jazdy, mają też dobre, jak na ten segment, osiągi. Golf to idealny wybór dla osób szukających praktycznego i wygodnego samochodu, który nie będzie zaskakiwał was awariami i drenował portfela. Za wyborem Golfa przemawia też cena. Dobrze utrzymane, 3-letnie egzemplarze można kupić za około 50 tys. złotych.

Opel Astra

Opel Astra to kolejny reprezentant motoryzacji rodem zza Odry. W porównaniu z Golfem, jest to samochód znacznie bardziej samochód. Wielu kierowców ceni go ze względu na niskie ceny na rynku wtórnym, dopracowany układ jezdny i wygodne wnętrze. Astra z rynku wtórnego to idealny wybór dla rodzin z ograniczonym budżetem. Odwiedzając komis samochodowy, za 3-letnią Astrę w dobrym stanie zapłacimy nawet poniżej 50 tys. złotych. Ze względu na dużą dostępność tego modelu, znalezienie odpowiedniego egzemplarza nie sprawi większych problemów.

Audi A4

Samochód dla osób ceniących sobie prestiż, wysoką jakość wykonania i ponadczasowe wzornictwo. Dla wielu kierowców „A-czwórka” stanowi synonim niemieckiej solidności i wolnej od ekstrawaganckich tendencji elegancji. Podobnie jak inne modele z bawarskiej fabryki fabryki, Audi A4 dobrze się starzeje, oferuje solidne osiągi i jest bardzo wygodny w prowadzeniu. W autokomisie za trzyletnią „A-czwórkę” należy zapłacić średnio 140 tys. złotych. Jeśli jednak uda nam się znaleźć dobrą okazję, możemy zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy.

Ford Fiesta

Fiesta to kompakt, który charakteryzuje się dobrymi osiągami i niskim zużyciem paliwa. Jest popularny wśród osób szukających ekonomicznego i praktycznego samochodu. Doskonale sprawdza się na zatłoczonych miejskich ulicach, a jego eksploatacja – dzięki oszczędnemu spalaniu i dobrej dostępności części zamiennych – jest tania i bezproblemowa. Używany Ford Fiesta w komisie samochodowym kosztuje ok. 70-80 tys. złotych, co czyni go budżetowym, ale niezawodnym autem.

Ford Focus

Ford Focus swoją dużą popularność zawdzięcza przede wszystkim stylowemu wyglądowi i naprawdę przyzwoitym osiągom. Jest wygodny w prowadzeniu, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa pasażerów i dobrze odnajduje się w miejskiej dżungli. Dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku singla, jak i niewielkiej rodziny. Trzyletni Focus kosztuje średnio ok. 80 tys. złotych, ale najtańsze oferty pozwalają kupić go taniej nawet o 20 tys.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *