Wiatrówka karabinek B3 – Opinia i Test

Wiatrówka karabinekWiatrówka karabinek o nawie B3 to produkt chiński mimo że na nim jest oznaczenie germany. Krążą o niej różne opinie względem bezpieczeństwa – nie mniej jednak jest to jedna z najtańszych a zarazem najmocniejszych wiatrówek. Ma ona dolny naciąg oraz dość dobrą celność. Ogólnie jest to produkt warty uwagi jeśli używa się go z dodatkowymi zabezpieczeniami przy ładowaniu śrutu. Więcej o tej wiatrówce w filmie.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Przeczytaj także:

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

2 komentarze

  1. Kwazer pisze:

    Kupiłem ja kilka miesięcy tematu, wystrzelałem z niej około 5 tyś śrucin i na razie działa bardzo dobrze. Wady to faktycznie luzowanie się śrubek tych trzymających drewno oraz w zestawie była luneta. Luneta niestety była tak koślawa że nie dało się jej nastawić a więc ją wywaliłem i korzystam tylko z muszki oraz szczerbinki. Celność jest bardzo dobra, jak wyregulowałem to trafiam w butelkę z około 30 metrów bez problemu. Siła super – rozbija butelki nawet z 50 metrów.

  2. Diasko Marcin pisze:

    To moja druga wiatrówka karabinek, jestem z niej bardzo zadowolony. Ktoś kiedyś puścił jakąś plotkę że zamki puszczają. Ale wątpię czy tak naprawdę gdzieś się wydarzyło – niby każdy słyszał a poszkodowanych brak w tym temacie i dowodów. Dla mnie bardzo dobry karabinek, mega silny i bardzo celny na dość duży dystans. Mam swój już kilka lat i wystrzelałem kilkanaście paczek śrucin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: