Willa na rogu nocleg Międzyzdroje – Opinia

Międzyzdroje willa na roguWilla na rogu – Międzyzdroje. Ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 29
72-500 Międzyzdroje
Tel: 602 513 389, (91) 328 11 89
Strona www: willanarogu.pl
Ośrodek jest całoroczny

Prywatny dom willowy wynajmujący pokoje noclegowe w Międzyzdrojach o nazwie “Willa na rogu” jest ciekawym obiektem. Cały obiekt ma nowoczesny wygląd dużego domu jednorodzinnego 4 piętrach.

Willa usytuowana jest około 250 metrów od morza i najbliższego wejścia na plażę. W niedalekiej jej okolicy są liczne jadłodajnie oraz o około 450 metrów promenada gwiazd. Około 70 metrów od willi znajduje się wejście do Wolińskiego Parku Narodowego oraz droga na żubrowisko.

Willa dysponuje pokojami 2 i 3 osobowymi. Każdy z pokojów posiada w sobie łazienkę oraz telewizor z kablówką. Także na wyposażeniu pokojów jest czajnik elektryczny, mała lodówka, stolik z krzesłami, szafa, w pełni wyposażona łazienka z toaletą (zlew, sedes, prysznic, lustro ).

Każdy z pokojów posiada także mały balkonik. Do dyspozycji wszystkich gości jest także wspólna duża kuchnia w której są niezbędne garnki i naczynia, kuchnia gazowa, duża lodówka, stół z krzesłami itp. Dla gości w ośrodku także znajdują się: parawany plażowe i koce, grille oraz parking na kilka samochodów.

Willa jest dostępna dla gości przez cały rok kalendarzowy. Pokoje we willi na rogu są bardzo schludne i zadbane. Jest w nich ciepło podczas zimy. Czystość utrzymywana w wili jest jej dużym atutem.

Położenie przy samym parku narodowym oraz niedaleko promenady daje jej bardzo dobrą lokalizację. Pokoje w willi są o różnej kolorystyce, wszystkie jednak są zadbane i bardo podobnie wyposażone.

Ceny wynajmu pokoju na okres zimowy są przeciętna. Latem wynajem pokoju jest drogi – przyczyną tego jest duże obłożenie Międzyzdrojów turystami. Ośrodek zapewnia tylko to co było wspomniane powyżej, bez zapewnia dodatkowych atrakcji.

Całość budynku została rozplanowana tylko na pokoje do wynajęcia oraz niezbędne zaplecze do pobytu gości. Cały ośrodek jest jednak bardzo dobrze zadbany i ma ładne estetyczne rozwiązania. Pokoje można rezerwować z wyprzedzeniem – zimową porą wystarczy tylko telefonicznie a latem trzeba przedpłacić na konto ośrodka zaliczkę.

“Willa na rogu” w Międzyzdrojach jest prowadzona przez sympatycznych ludzi. Obsługa a tym samym i właściciele ośrodka jest mało widoczna mimo że mieszka w tym samym budynku. Wadami ośrodka może być dość spora cena noclegu latem.

Brak dostatecznej ilości sztućców dla gości, oraz pies właścicieli który reaguje różnymi humorami na gości oraz małe ciasne toalety. Pisze w pokojach prośbo o segregacje śmieci ale nie wiadomo jak to robić i gdzie je dokładnie wynosić. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.