Worek bokserski – treningowy Ring – Opinia

Worek bokserski RingWorek do treningów jak i boksu oraz innych sztuk walki Ring to jeden z lepszych produktów w swojej klasie cenowej. W naszym teście brał udział worek o wymiarach 120×35 cm – jednakże producent ma także i inne rozmiarowo produkty. Od 90 do 180 cm długości oraz od 35 do 45 cm szerokości.

Jest to duży wachlarz do wyboru worków treningowych dopasowanych do własnych potrzeb.

Powłoka worka wykonana jest z plawilu o gramaturze 670 g na metr kwadratowy. Jest to mocny i gruby materiał nadający się do średni ciężkich treningów. Co więcej worek posiada 2 letnią gwarancję producenta – która już wskazuje że jest on dość wytrzymały na uszkodzenia.

Jego mocowania taśm do łańcuchów są wykonane z trójkątów – to najlepsze rozwiązanie jakie stosuje się w workach treningowych. Taśmy szerokości około 4,5 cm są wystarczające. Łańcuchy worka o długości 40 cm także są standardem – niestety w nich pierwsze ogniwo łańcucha od trójkąta nie posiada w sobie zakrętki – przez co nie można wymienić łańcucha na inny.

Dolne mocowanie na elastyczną gumę jest wykonane z metalowego koła – nie jest to dobre rozwiązanie. Ten element dość mocno pracuje podczas ćwiczeń i będzie łatwo przecierał taśmę na brzegach. Powinien być tutaj zastosowany także trójkąt a nie koło. Dół worka ma pas poprzeczny wzmacniający spód przed przeciążeniem i rwaniem szwów dolnego wieka.

Worek posiada w górnej części szeroki pas okalający wzmacniający mocowanie taśm oraz rozprowadzający ciężar na całość obwodu. Napis Ring jest wykonany metodą nie inwazyjną czyli bez osłabienia struktury poszycia. Górna pokrywa jest sznurowana, jest to najbardziej profesjonalne rozwiązanie.

Sznurowania dają możliwość dobrego wypełnienia worka oraz zacisku górnej pokrywy. Jedna strona zamknięcia ma zakładkę mającą zapobiegać wypadaniu wypełniacza.

Zakładka te jest niestety dość krótka – może nie wystarczać podczas mocnych ćwiczeń. Dobrze gdyby była dłuższa o co najmniej połowę szerokości wieka niż obecne 5 cm. Ogólne wykonanie worka można określić jako dobre – jest to jeden z najlepszych produktów w niskich cenach.

Produkt można zdecydowanie polecić, mógłby by być niektóre jego elementy poprawione ale i tak wypada bardzo pozytywnie. Worek bokserski – treningowy Ring to dobry produkt który można ocenić w skali 7/10. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: