Wydepilowane czy zarośnięta miejsca intymne u kobiet

DepilacjaTo jakie faceci wolą intymne części ciała u kobiet nie jest zagadką. Jak wiadomo są różne upodobania, ale zdecydowana większość facetów ma podobne gusta. Należy pamiętać, że mężczyźni są wzrokowcami w strefie intymnej i to co zobaczą ostatecznie pobudza ich fantazję i także wzmacnia wyobraźnię.

Czy faceci  wolą wydepilowane czy zarośnięte – pytanie jest prawie retoryczne, oczywiście że większość wydepilowane lub o zaroście planowanych i zadbanym. Dlaczego tak się dzieje, otóż mężczyźni lubią wiedzieć z czym mają do czynienia. To dlaczego kobiety powinny dokładnie depilować swoje skarby jest rzeczą istotną z kilku powodów.

Otóż jako pierwszy powód jest oczywiście to, że mężczyźni wolą dobry dostęp i ładnie uwidocznione te części ciała. Kolejny powód to higiena, jest ona znaczenie prostsza niż w przypadku długich włosków. Ostatni czyli 3 powód ale także niezwykle istotny to doznania.

Dzięki dobrej depilacji kobieta będzie odczuwała dużo mocniej doznania niż w przypadku osłonięcia stref szczególnie erogennych przez włoski. Doznania dzięki dobrej depilacji sprowadzają się do dwóch punktów.

Pierwszym z nich będzie zawsze to, że podczas stosunku ciało mężczyzny będzie się ocierało o strefy erogenne, które nie będą chronione przed doznaniami przez zarost. Druga cecha to, że mężczyzna będzie znacznie chętniej pieścił i rozgrzewał kobietę w tych miejscach gdzie nie będzie owłosienia

Większość facetów zdecydowanie  preferuje gładką skórę i wszystko pokazane, niż przedzieranie się przez włoski do celu i szukanie skarbów w gąszczu. Dzięki temu zarówno kobieta jak i facet mogą się skupić na czymś ważniejszym już w samym stosunku. Z reguły przyjmuje się, że facet może być zarośnięty ale kobieta jako płeć przeciwna musi być gładka i należy o tym pamiętać.

Co do ozdobnego zarostu u kobiet oczywiście można taki posiadać. Chodzi tutaj o drobne paski czy trójkąciki wycięte z włosów przy miejscach intymnych. Czasami to dodatkowo pobudza faceta, należy jednak pamiętać o najważniejszej rzeczy – wszystko musi być zadbane, a nie pozostawione sobie w nieładzie, taki nieporządek by odpychał.

Dlatego panie powinny starannie pielęgnować, jeśli chcą pozostawić sobie dekoracyjny zarost, aby był on zawsze estetyczny.  Zarost nie powinien dochodzić do samych punktów intymnych – żaden facet nie lubi wyciągać włosków z języka, a tak się dzieje przy zarośniętych skarbach. Jest to bardzo istotne do układania odpowiednich relacji partnerskich. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jeden komentarz

  1. KamilV pisze:

    Dawniej jakoś to nie przeszkadzało, w sensie w starych filmach chodziły takie Chewbacki. Teraz jednak i higiena i ogólnie wygląda raczej wskazuje, aby zadbać o te miejsca. Lepiej je eksponować i dodatkowo są znacznie bardziej higieniczne jak są zadbane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *