Zestawy LEGO® dla miłośników sportu!

Sportowe legoKażdy, kto posiada własną pasję wie, jak ważne jest pielęgnowanie jej na bieżąco i jak bardzo pozytywny wpływ ma ona na samopoczucie i samorealizację. Warto poszerzać swoje horyzonty i rozwijać hobby na wielu płaszczyznach.

Doskonale wie o tym firma LEGO®, które daje możliwość prawdziwym pasjonatom spędzać czas przy tym, co naprawdę kochają, ale w nieco innym wydaniu. A czy można połączyć miłość do sportu z klockami? Jasne! W tym z pewnością pomogą zestawy LEGO®, które stworzone zostały po to, aby nieustannie podsycać fascynację do pasji oraz wprowadzić sportowe emocje do domu. Poznaj niesamowite komplety klocków i poczuj ducha sportowej walki!

Zestaw LEGO® Icons – Stadion Realu Madryt – Santiago Bernabéu

Piłka jest jedna, a bramki są dwie… Każdy prawdziwy miłośnik piłki nożnej zna to powiedzenie i doskonale wie, że stadion i rozgrywki piłkarskie to nie tylko piłka i bramki. Ogromne stadiony to szereg innych elementów, które dopiero w całości oddają emocje związane z meczami. A co, gdyby tak można było mieć stadion na własność? I to stadion, który pokochały miliony? Teraz możesz go mieć! Stadion z klocków LEGO® odwzorowujący słynny stadion drużyny Realu Madryt może zagościć w Twoim domu. Wysokie odwzorowanie detali i duża skala sprawia, że zestaw ten robi ogromne wrażenie nie tylko na fanach piłki nożnej.

W zestawie znajduje się 5876 elementów, które należy złączyć ze sobą. W trakcie budowania odkryjesz autentyczne fragmenty historii obiektu, a także odtworzysz murawę z jej słynnym deseniem. Zestaw LEGO® Creator stadion to bardzo realne szczegóły takie jak banery, tablice wyników, kasy biletowe czy ławki rezerwowych, dzięki którym podczas układania poczujesz powiew piłkarskich emocji.

Nawiązanie do Realu Madryt znaleźć można nie tylko w samej architekturze, ale również dzięki obecności logo klubu sportowego czy autokaru drużyny. Stadion piłkarski z klocków LEGO® sprawi, że poczujesz jakbyś tam był! Jest to zestaw, który nosi cechy modelu rekonstrukcyjnego – przeznaczony dla osób dorosłych. Dzięki niemu możesz pokazać, jak wiernym jesteś kibicem.

Zestawy LEGO® Speed Champions – Mopar Dodge Top Fuel & Challenger T/A

Prędkość i adrenalina to zjawiska, które są nieodłącznym elementem rozgrywek odbywających się na torach wyścigowych. Miłość do wyścigów samochodowych można rozwijać również poprzez zabawę. W tym celu warto wypróbować zestaw LEGO® składający się z dwóch supersamochodów marki Dodge. Te niezwykłe pojazdy składają się aż z 627 realistycznych elementów. Dorośli fani aut docenią detale i szczegóły odwzorowujące repliki, które doskonale ozdobią biurko czy gablotę.

Z kolei dla dzieci zestawy LEGO® samochody sportowe sprawdzą się doskonale jako zabawki dzięki dołączonym do zestawu mini figurkom kierowców. Oba pojazdy posiadają ruchome koła, które pomogą w odwzorowaniu wyścigu prosto z toru. Klocki LEGO® to świetna zabawa nie tylko podczas układania, ale również po jego zakończeniu. Zestaw idealnie nadaje się dla dzieci już od 8. roku życia – może posłużyć jako prezent, który nie tylko dostarczy frajdy, ale przy okazji rozwinie umiejętności manualne i poszerzy kreatywność.

Zestaw LEGO® Speed Champions – Samochód wyścigowy Chevrolet Corvette C8.R i 1969 Chevrolet Corvette

Kolejny zestaw dla fanów wyścigów czterech kółek to zestaw dwóch przełomowych modeli Chevroleta, które zaistniały na torach wyścigowych w 1969 i 2020 roku. Połączenie dwóch pojazdów z kompletnie różnych od siebie okresów czasowych to doskonała nauka historii zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Niezwykle realistyczne detale dotyczą nie tylko karoserii, ale także podwozia, kokpitów i wnętrza samochodów. Krok po kroku poznasz zawartość obu wspaniałych pojazdów.

Mogą posłużyć za wierne repliki i modele samochodów, które dumnie będą stały na półce miłośnika marki Chevrolet i wyścigów samochodowych. Mogą również stać się częścią niezapomnianych rajdów, które ożywią dołączone do zestawu figurki kierowców oraz dziecięca fantazja. Dołączona do zestawu instrukcja łączenia ze sobą 512 elementów pomoże w odwzorowaniu samochodów, ucząc przy tym skupienia i koncentracji.

Zestaw LEGO® Speed Champions – McLaren Elva

Mały, ale niezwykle efektowny, wysokiej klasy i szybki pojazd McLaren Elva w składanej formie to kolejna propozycja dla fanów prędkości na torach wyścigowych. Zestaw składający się z 263 klocków gwarantuje świetną zabawę podczas składania niezwykle luksusowego i superszybkiego samochodu wyścigowego. Odpowiednie skalowanie elementów, szczegółowe odwzorowanie komponentów i piękna kolorystyka przeniesie wszystkich na tor, gdzie niesamowity McLaren Elva wraz z dołączonym do zestawu kierowcą wygrywają swój wyścig.

Wszystkie repliki samochodowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na wielokrotne składanie pojazdów i niekończące się emocje związane z inscenizowanymi wyścigami samochodowymi. Zestawy LEGO® samochody wyścigowe to pomysł na rozwijanie swoich sportowych pasji poza obiektami sportowymi i pomiędzy prawdziwymi rozgrywkami. Dzięki nim możliwe jest ciągłe obcowanie z tym co kochamy, z gwarancją równie prawdziwych emocji, łącząc miłość do sportu i klocków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *